Слухати

Табір на Донеччині, де отруїлися близько 70 дітей, закрили. Відкрито кримінальне провадження / Новини на Громадському радіо

Табір на Донеччині, де отруїлися близько 70 дітей, закрили. Відкрито кримінальне провадження

18 липня 2018 - 10:09
Прокуратура області повідомляє про 70 шпиталізованих дітей та 12 дорослих

Табір «Яструбок» в селі Соснове Лиманського району на Донеччині закрили після масового отруєння дітей, здорових вихованців батьки забрали додому. За фактом отруєння відкрито кримінальне провадження, повідомила Громадському радіо прес-секретарка прокуратури Донецької області Олена Надієва.

Прокуратура повідомляє, що станом на восьму ранку шпиталізовано 70 дітей та 12 дорослих. 

Тоді як у ДСНС о сьомій ранку заявляли про 68 шпиталізованих дітей та 16 дорослих.

В лікарні хворі перебувають з діагнозом гостре кишкове отруєння.

Отруїлися діти віком від 9 до 16 років. 

Наразі, відкрито кримінальне провадження за статтею «порушення правил, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим заразним захворюванням і боротьби з ними, якщо ці дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань». На винних чекає штраф до 850 гривень, або шість місяців арешту, або ув’язнення до трьох років.

Відсторонених та підозрюваних поки що немає.

Відібрано зразки їжі, вони відправлені у лабораторію.

Табір закритий до встановлення обставин отруєння.

Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова повідомила, що до табору вирушив регіональний координатор у Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський для з’ясування обставин.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+