Слухати

«Українські полиці»: окремі відділи українських товарів відкрили в мережі магазинів у Польщі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

«Українські полиці»: окремі відділи українських товарів відкрили в мережі магазинів у Польщі (ФОТО)

18 липня 2018 - 13:53
Такі полиці доступні у магазинах французького рітейлера роздрібної торгівлі Carrefour

Французький рітейлер роздрібної торгівлі Carrefour представив у польських магазинах полиці з українськими продуктами. Матеріал про це опублікувало місцеве видання wiadomoscihandlowe.pl.

Концепція «української полиці» доступна в 31 гіпермаркеті і деяких супермаркетах мережі.

«У рамках цього проекту вже продається близько 40 найменувань товарів українського виробництва», — зазначають у повідомленні.

Відзначається, що таким чином Carrefour хоче заохотити українців, що живуть і працюють у Польщі, відвідати свої магазини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+