Слухати

В ДБР нагадали, що перевірять кандидатів, які виграли конкурсу на 27 керівні посади / Новини на Громадському радіо

В ДБР нагадали, що перевірять кандидатів, які виграли конкурсу на 27 керівні посади

18 липня 2018 - 16:42
У структурі ДБР зовнішня комісія обирає директора, заступників та керівників секторів

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба призначить переможців на 27 керівних посад після перевірки конкурсу.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Йдеться про спеціальну перевірку державними органами влади. Також очікуємо інформацію про переможців від Ради громадського контролю та експертів від профільних організацій», – пояснив Роман Труба.

Директор ДБР зазначив, що протягом конкурсу неодноразово з’являлися заяви громадських організацій щодо недоброчесності тих чи інших кандидатів.

«ДБР не задіяно у конкурсному відборі на ці посади, але я як Директор несу відповідальність за всіх працівників, тим паче, якщо це – керівники напрямків», – зауважив Роман Труба.

Із завершенням конкурсу ДБР має право перевірити кожного переможця.

Читайте також: Що заважає запуску Державного бюро розслідувань?

Він нагадав, що Державне бюро розслідувань – єдиний орган з унікальною процедурою обрання працівників на 170 керівних посад, за якої зовнішня комісія обирає не лише Директора та заступників, а навіть керівників секторів.

Структура Державного бюро розслідувань – має процедуру обрання працівників на 170 керівних посад, за якої зовнішня комісія обирає не лише Директора та заступників і керівників секторів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+