Слухати

Адвокат Дінзе відвідав Олега Сенцова: «Він виглядає гірше, ніж минулого разу» / Новини на Громадському радіо

Адвокат Дінзе відвідав Олега Сенцова: «Він виглядає гірше, ніж минулого разу»

19 липня 2018 - 14:44
Сенцов закликає Україну активніше сприяти звільненню українських політв'язнів

Олег Сенцов виглядає гірше, ніж минулого разу, під час візиту 21 червня. Про це після відвідин політв’язня в колонії у Лабитнангі повідомив його адвокат Дмитро Дінзе, передає російський журналіст Антон Наумлюк.

«Він виглядає ще гірше, ніж минулого разу, дуже блідий, ходить сам, — цитує Дінзе Наумлюк. — Близько тижня тому у нього (Сенцова, ред.) була друга криза. Стало погано, його хотіли шпиталізувати, аби розпочати повноцінне примусове годування, щоби вливати більше суміші. Він відмовився. Його залишили в колонії за умови, що суміш прийматиме самотужки під наглядом лікаря».

Сенцова утримують в палаті, він почав вживати суміші — по дві ложки на день. Припиняти голодування не збирається. Каже: «На скільки мене вистачить, стільки і протягну».

Сенцов також висловив здивування, чому закінчилася активна кампанія підтримки українських політв’язнів з боку України і Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової.

Він передав вітання фігурантам справи «кримських диверсантів» Євгену Панову і Володимиру Балуху.

37 388 658_2 052 268 531 474 743_764 773 632 051 249 152_n.jpg

Facebook
Фото палати, в якій утримують Олега Сенцова
Facebook

Нагадаємо, український режисер, політв’язень, Олег Сенцов, що відбуває покарання в російській колонії за полярним колом, голодує вже 67-ий день. Він вимагає звільнення усіх українських в’язнів Кремля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+