Слухати

«Дніпроазот» поки що не готується до відновлення роботи, — начальник бюро корпоративного права заводу / Новини на Громадському радіо

«Дніпроазот» поки що не готується до відновлення роботи, — начальник бюро корпоративного права заводу

19 липня 2018 - 09:39
Інформація про готовність чи неготовність до відновлення роботи може з'явитися впродовж дня

«Дніпроазот» не готується до відновлення роботи. У ЗМІ відучора, 18 липня, з’являються заяви про підготовку підприємства до роботи з посиланням на Асоціацію водоканалів, проте начальник бюро корпоративного права підприємства та державного майна заводу Сергій Пойда повідомив Громадському радіо, що станом на сьогоднішній ранок такої інформації не надходило. 

«Можливо щось оголосять, але поки що нічого не можу сказати, — сказав працівник «Дніпроазоту». — Чи приймуть рішення про запуск «Дніпроазоту» стане відомо впродовж дня, ближче до вечора».

Учора Громадському радіо в «Дніпроазоті» також повідомляли про продовження страйків та протестів. Заявляли, що ні про яке відновлення роботи учора, 18 липня, не йшлося.

Нагадаємо, 17 липня у «Дніпроазоті» заявили, що відновлять роботу, якщо Антимонопольний комітет дозволить підвищити ціни на продукцію.

Раніше в ефірі Громадського радіо віце-президентка Української асоціації водоканалів Ольга Бабій розповіла, що нова ціна на хлор має здорожчати в три рази.

«Дніпроазот» у місті Кам’янське Дніпропетровської області зупинився 15 червня. Причиною стала збитковіть, говорять у підприємстві.

«Дніпроазот» — єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор. Його, у свою чергу, використовують для знезараження води, яка далі потрапляє до помешкань українців.

Після зупинки «Дніпроазоту» водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води. В деяких із них ситуація критична. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+