Слухати

Під час обшуків в офіс Компартії Кіберполіція вилучила комп’ютери, з яких поширювали заборонену  символіку (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Під час обшуків в офіс Компартії Кіберполіція вилучила комп’ютери, з яких поширювали заборонену символіку (ФОТО)

19 липня 2018 - 18:34
За фактом відкрите кримінальне провадження, причетним загрожує до 10 років позбавлення волі

Під час обшуків в офісі Комуністичної партії України працівники Кіберполіції вилучили комп’ютери, з яких адміністрували сайти, що займалися поширенням забороненої комуністичної символіки. Про це повідомила прес-служба Кіберполіції.

«На веб-ресурсі з доменним іменем «kpu.ua» виявлено факти виготовлення та поширення комуністичної символіки. Поліцейські встановили, що користувачем ІР-адерси, з якої адмініструється цей веб-ресурс є партія з подібною назвою в скороченому варіанті. Також встановлено, що наповнення сайту інформацією здійснюється з приміщення у місті Києві, яке є у користуванні цієї політичної сили. Під час обшуку поліцейські виявили на комп’ютерах працівників офісу матеріали, які були поширені на сайті «kpu.ua» та мають відношення до поширення комуністичної символіки. За результатами проведених слідчих дій поліцейські вилучають комп’ютерну техніку та змінні носії інформації. В подальшому їх буде направлено на експертизу», — ідеться у повідомленні.

Поліція також встановила осіб, які мали доступ до адміністрування сайту. За фактом відкрите кримінальне провадження за статтею про виготовлення та поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганду тоталітарних режимів. Причетним загрожує до 10 років позбавлення волі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+