Слухати

Про невідому Україну – подкаст «Путівник» на Громадському радіо / Новини на Громадському радіо

Про невідому Україну – подкаст «Путівник» на Громадському радіо

19 липня 2018 - 11:15
Слухайте та читайте авторську програму Ірини Кондратенко та Валентини Троян про подорожі без кордонів

Авторська програма Ірини Кондратенко та Валентини Троян про подорожі без кордонів. В «Путівнику» будемо переконувати, що мандрувати може кожен, що окрім типових туристичних маршрутів є ще безліч дивовижних місць в яких варто побувати. Починаємо з України, а далі – як глобус ляже. 

Перший випуск програми присвячений туризму на Донбасі. Донбас туристичний звучить дивно, проте є всі шанси, що згодом ця мрія втілиться у життя. Саме туристичного Донбасу розпочинаємо цикл програм про мандри без кордонів та обмежень. 

Другий випуск про Південь України. Коли заходить про нього розмова, то що ми уявляємо? Море, пляжі, набережні в Одесі чи Миколаєві. Згадуємо Залізний Порт, Скадовськ, Чорноморськ. Втім, південна частина нашої країни – це не тільки море, а й неймовірної краси каньйони, заповідники, урочища, острови і…степ. 

Третій випуск про мандри Поліссям та річку Прип’ять. Нобель, екостежки Чернігівщини. «Путівник» розповідає по маловідомі, але не менш цікаві місця Полісся та Півночі України. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+