Слухати

Священник Києво-Печерської Лаври намагався вивезти до Москви 52 тисячі доларів / Новини на Громадському радіо

Священник Києво-Печерської Лаври намагався вивезти до Москви 52 тисячі доларів

19 липня 2018 - 17:43
Його визнали винним у вчиненні адмністративного правопорушення

Священник Києво-Печерської Лаври намагався вивезти до Москви 52 700 доларів. Його визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення і призначили штраф 142 160 гривень. Про це повідомляє портал Судової влади.

«Служитель київського храму, слідуючи у якості пасажира потягу «Київ-Москва», переміщував через митний кордон України не задекларовані валютні цінності. При огляді особистих речей у нього було вилучено 52 700 доларів США», — ідеться у повідомленні.

Суд першої інстанції визнав священника винним, але його адвокати оскаржили вирок. Після цього Апеляційний суд Сумської області відхилив апеляцію, оскільки чоловік свідомо не задекларував кошти, які, за його словами, «є пожертвами прихожан на відновлення Києво-Печерської лаври і придбання церковного начиння».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+