Слухати

2 роки з дня убивства Павла Шеремета: на місці загибелі журналіста проходить акція пам’яті (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

2 роки з дня убивства Павла Шеремета: на місці загибелі журналіста проходить акція пам’яті (ФОТО)

20 липня 2018 - 08:33
Учасники вимагають публічного звіту про хід розслідування вбивства Шеремета

У Києві на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка проходить акція пам’яті жуналіста «Української правди» Павла Шеремета. Її учасники вимагають публічного звіту про хід розслідування вбивства журналіста, папламентських слухань та зміни підслідності справи на тероризм. Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Читайте такожПаша не виокремлював тему толерантності, він так жив — Галина Титиш

Учасники тримають плакати із написами «Павло Шеремет. Вбивці досі не знайдені» та датою убивства журналіста — 20 липня 2016 року. Серед них колеги Шеремета з «Української Правди» а інших видань. Акцію відвідала та поклала квіти до міся загибелі Шеремета також посол США Марі Йованович.

Читайте також: Він хотів, щоб його чули усі і всюди, — Катерина Сергацкова про Павла Шеремета

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув уранці 20 липня 2016 року. Автомобіль, яким він керував, вибухнув у центрі Києва.

За фактом загибелі Павла Шеремета Слідчим комітетом управління Національної поліції Києва було розпочате кримінальне провадження за пунктом 5 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство, вчинене способом небезпечним для життя багатьох осіб).

Читайте також: «Белорус» означает «свободный, благородный». И Павел Шеремет именно таким и был

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+