Слухати

Денісова просить радника Путіна поінформувати про дійсний стан Сенцова та підтвердити це документами / Новини на Громадському радіо

Денісова просить радника Путіна поінформувати про дійсний стан Сенцова та підтвердити це документами

20 липня 2018 - 13:57
Денісова направила відповідний лист до радника Путіна та Голови Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова у зв’язку з погіршенням стану Сенцова

Українська уповноважена з прав людини Людмила Денісова вимагає від радника президента Росії Володимира Путіна, Голови Ради з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова  поінформувати про дійсний стан здоров’я українського політв’язня Олега Сенцова та підтвердити це документами. Про це Людмила Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

 «У зв’язку з тривожною інформацією, яку отримала вчора від адвоката (що в Олега сталася друга криза, але він не пам’ятає коли – плутається в датах) направила лист до Михайла Федотова – Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини. Я прошу його проінформувати мене про дійсний стан здоров’я Олега Сенцова та надати відповідні підтверджуючи документи», — ідеться у повідомленні.

 

 

Раніше Денісова звернулася до європейських висопосадовців із закликом сприяти терміновому незалежному медичному обстеженню Олега Сенцова українськими та іноземними лікарями, а також його звільненню на гуманітарних підставах.

Нагадаємо, адвокат Сенцов Дмитро Дзіндзе повідомляв про погіршення стану здоров’я режисера. Близько тижня тому у нього сталася друга криза, також послабшав серцевий м’яз.

Олег Сенцов голодує 68-ий день з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів, яких утримує влада Росії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+