Слухати

Москалькова опублікувала фото з розмови з Сенцовим / Новини на Громадському радіо

Москалькова опублікувала фото з розмови з Сенцовим

20 липня 2018 - 16:39
Російський омбудсмен провела відеоконференцію з Олегом Сенцовим

Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що провела відеоконференцію з Олегом Сенцовим.

Таке повідомлення разом з фото вона опублікувала в своєму Instagram.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Олег Сенцов просить не поширювати чутки про примусове годування чи його нібито смерть. Про це в ефірі Громадського розповів адвокат Сенцова Дмитро Дзінде.

«Олег сказав, аби люди не поширювали чутки про примусове годування, він просить відкидати таку інформацію та фільтрувати її. А щодо чуток про його смерть — він посміявся над людьми, які поширюють їх, і вважає їх шкідниками», — розповів Дінзе.

Український режисер, політв’язень Олег Сенцов, що відбуває покарання в російській колонії за полярним колом, голодує вже 68-ий день. Він вимагає звільнення усіх українських в’язнів Кремля.

Беседовала с Олегом Сенцовым в режиме видеоконференции. Почти полчаса говорили о состоянии его здоровья, о том, как он общается с родными и семьей. Олег рассказал, что ведет электронную переписку с мамой, а право на звонки использует для общения с сестрой, много читает, отметил, что в колонии хорошая библиотека. Прошу средства массовой информации как можно деликатнее относиться к освещению темы здоровья Олега Сенцова. Недавно в СМИ появились сообщения о том, что Сенцов находится чуть ли не в критическом состоянии, но он сам сегодня сказал, что в этом вопросе часто сгущают краски.

Допис, поширений Татьяна Москалькова (@moskalkova.official)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+