Слухати

Суд не відкриватиме провадження за позовом С14 до Громадського телебачення / Новини на Громадському радіо

Суд не відкриватиме провадження за позовом С14 до Громадського телебачення

20 липня 2018 - 11:45
У суді заявили, що «позовна заява» не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства

У Печерському суді відмовили у відкритті провадження за позовом праворадикальної організації С14 проти Громадського телебачення, оскільки «позовна заява» не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства. Про це йдеться в ухвалі суду.

«Зі змісту позовної заяви вбачається, що спір виник між двома юридичними особами ГО «СІЧ-С14» та ГО «Громадське телебачення» щодо захисту честі, гідності та ділової репутації. Відповідно до п. 14 ч. 1 ст. 20 ГПУ України, господарські суди розглядають справи у спорах, що виникають у зв’язку із здійсненням господарської діяльності (крім справ, передбачених частиною другою цієї статті), та інші справи у визначених законом випадках, зокрема, справи у спорах про захист ділової репутації, крім спорів, стороною яких є фізична особа, яка не є підприємцем або самозайнятою особою», — ідеться в ухвалі суду.

«Враховуючи суб’єктний склад сторін, а також характер спірних правовідносин, даний спір не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства і має розглядатися за правилами господарського судочинства», — зазначається у рішенні.

Нагадаємо, праворадикальна організація С14 подала позов до суду проти Громадського телебачення через публікацію, в якій їхню організацію називають неонацистською.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+