Слухати

Трамп заявив, що готовий обкласти митом весь імпорт з Китаю на $ 500 млрд / Новини на Громадському радіо

Трамп заявив, що готовий обкласти митом весь імпорт з Китаю на $ 500 млрд

20 липня 2018 - 14:30
Відповісти такими ж заходами Китай не зможе, бо американських товарів в КНР прибуває в рази менше

Влада США можуть обкласти митом практично всі товари, що ввозяться в країну з Китаю. В інтерв’ю CNBC президент США Дональд Трамп заявив, що він готовий в рази збільшити кількість оподатковуваних імпортним митом товарів китайського виробництва.

«Я готовий дійти до п’ятисот [мільярдів доларів]», — заявив Трамп.

У середині червня президент США оголосив про введення мит на товари з Китаю на загальну суму в $ 50 млрд, а зараз США, за даними CNBC, вже обклали імпорт з Китаю на $ 34 млрд, на що Китай відповів введення мита на цю ж суму. Реалізація погроз Трампа, як зазначає CNBC, призведе до того, що обкладений митами виявиться практично весь імпорт з Китаю.

У 2017 році в США ввезли китайських товарів на загальну суму в $ 505,5 млрд. Відповісти такими ж заходами Китай не зможе, бо американських товарів в КНР прибуває в рази менше. У 2017 році загальна вартість експорту США до Китаю не дотягувала до $ 130 млрд. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+