Слухати

У керівництво ДБР рекомендують людей, які не відповідають критеріям доброчесності, - заява / Новини на Громадському радіо

У керівництво ДБР рекомендують людей, які не відповідають критеріям доброчесності, - заява

20 липня 2018 - 14:51
Громадські організації вже повідомляли про це конкурсну комісію раніше

Серед рекомендованих до призначення на керівні посади в Державного бюро розслідувань є люди, щодо яких верифіковано відомості про недоброчесність. Про це ідеться у заяві Реанімаційного пакету реформ.

«Також частина вказаних осіб володіє величезними статками, хоча їхній кар’єрний шлях проходив виключно в органах правопорядку. Зазначені відомості про кандидатів були завчасно передані зовнішній конкурсній комісії низкою громадських організацій. Разом з тим, комісія їх цілковито проігнорувала», — ідеться у повідомленні.

«Як мінімум, директор ДБР Роман Труба не мав би призначати надто забезпеченого поліцейського високопосадовця Євгена Шевцова, екс-СБУшника з мутною репутацією Богдана Чобітка, а також представника Генпрокуратури Артема Бугайця, якого і до дисциплінарної відповідальності притягали, і в активістів Василькова до нього запитання за погрози пістолетом», — прокоментував на своїй сторінці у Facebook юрист Олександр Лємєнов.

 

 

У Реанімаційному пакеті реформ заявили, що конкурсна комісія не співпрацює з самим Державним бюро, а також уникає рекомендації та моніторингу своєї діяльності з боку Консультативної місії Європейського Союзу.

«Крім того, в її складі надалі перебуває низка членів, щодо яких ведеться кримінальне розслідування», — зазначили у РПР.

У зв’язку з цим в РПР закликали директора ДБР Романа Грубу не призначати на посади осіб, щодо яких є достовірні відомості про їхню недоброчесність та не затверджувати і не направляти до Комісії з проведення конкурсів на заняття керівних посад в Державному бюро розслідувань кваліфікаційні вимоги щодо решти керівних посад у центральному апараті Бюро, аби запобігти черговим політичним призначенням.

Нагадаємо, Держбюро розслідувань — це правоохоронний орган, що має розслідувати справи, у яких фігурують правоохоронці, судді та найвищі службовці. ДБР має перебрати на себе від прркуратури функцію досудового слідства.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+