Слухати

У Луцьку переможець боїв зі змішаних єдиноборств презентував свої картини (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Луцьку переможець боїв зі змішаних єдиноборств презентував свої картини (ФОТО)

20 липня 2018 - 10:24
Артур Столярук називає свою графіку Labirintolizm- абстрактне зображення речей, які оточують нас, і які оточуємо ми за допомогою геометричних ліній, переплетінь. В моєму розумінні лабіринт

У Луцьку художник та боєць зі змішаних єдиноборств (ММА) Артур Столярук презентував виставку своїх робіт. Він — дворазовий чемпіон України з універсального бою, чемпіон України з рукопашного бою, чемпіон Європи з універсального бою. У червні цього року Артур Столярук став переможцем на міжнародному бійцівському турнірі «Воїни Любарта» в Луцькому замку.

Він тренує дітей та дорослих хлопців і дівчат у спортивному клубі «Легіон», а у вільний час від роботи час він малює.  

З його слів, натхнення зазвичай приходить ввечері. Особливо після тренування. 

Артур Столярук  малює не лише картини. Мурал  «Око» на стіні будинку у Вінниці – його робота.

Спортсмен говорить: якби вирішив намалювати мурал у Луцьку, то це було б щось пов’зане з космосом.

 «Це було б щось з моєї тематики космічності. Я дуже захоплююсь космосом. Тому що космічна тема – це там, де все можливо. Я хочу, щоб люди так само до себе відносились, як до чогось космічного, де все можливо. Щоб не було ніяких рамок і обмежень. Бо всі наші рамки у нас в голові», — зазначив Артур Столярук.

Артур Столярчук розповів, що одну картину малює близько місяця.  На виставці спеціально не підписав картини — щоб кожен відвідувач сам здогадався, що саме зображено у роботах художника.

«Свою графіку називаю Labirintolizm- абстрактне зображення речей, які оточують нас, і які оточуємо ми за допомогою геометричних ліній, переплетінь. В моєму розумінні лабіринт — це пошук. Але не безвихідь, а наш вибір. І мої лабіринти завжди мають вихід який веде до нашого вибору. Лабіринти, як основа побудови Всесвіту. Переплетіння світів, життів, свідомого і несвідомого», — зазначив про свої роботи митець.

Виставку картин художника Артура Столярука «LABIRINTOLIZM  Небо і земля» можна побачити з 19 липня по 2 серпня на 4 поверсі у РЦ «Промінь». Відкриття відбулося 19 липня.

Мая Голуб, Луцьк, Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+