Слухати

Імпортований хлор може коштувати дешевше, ніж продукція «Дніпроазоту», - Бабій / Новини на Громадському радіо

Імпортований хлор може коштувати дешевше, ніж продукція «Дніпроазоту», - Бабій

21 липня 2018 - 12:23
Загроза зупинки водопостачання мине, коли водоканали отримають запас хлору на 1-1,5 місяців

Імпортований хлор може коштувати дешевше, ніж той, який продає за новими цінами «Дніпроазот». Про це в ефірі Громадського радіо розповіла віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій.

«Водоканали знають нові розцінки від Дніпроазоту. Імпортований хлор може бути дешевшим, особливо якщо укласти зараз відповідні контракти», — розповіла вона.

Ольга Бабій додала, що в актуальних тарифах водоканалів хлор за новою ціною не врахований.

«Є два органи регулювання, які встановлюють тариф. У містах, які налічують більше 100 тисяч мешканців, це робить Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг. У містах з населенням, менше за 100 тисяч, тарифи встановлює міська влада. Зараз у цих тарифах не врахований хлор за новою ціною», — розповіла Бабій.

Вона пояснила, що сьогодні, 21 липня, на «Дніпроазоті» готують першу цистерну рідкого хвору, яку відправлять до Харкова.

«Загроза зупинки водоканалів мине, коли вони отримають запас хлору на 1-1,5 місяців. Сьогодні ми ще не можемо говорити про те, що небезпека минула», — додала Ольга Бабій.

Нагадаємо, «Дніпроазот» у місті Кам’янське Дніпропетровської області зупинився 15 червня. Причиною стала збитковіть, заявили у підприємстві.

Підприємство відновило виробництво 20 липня. Пізніше генеральний директор «Аульського водоводу» Віктор Страшко повідомляв, що «Дніпроазот» почав продавати хлор за цінами, які майже у 5 разів вищі за минулорічні.

«Дніпроазот» — єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор. Його, у свою чергу, використовують для знезараження води, яка далі потрапляє до помешкань українців.

Раніше повідомлялося, що СБУ перевірить посадовців «Дніпразоту» у зв’язку із зупинкою роботи підприємства. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+