Слухати

Крисін отримав $200 тис. за «оренду» тітушек, - з обвинувального акту / Новини на Громадському радіо

Крисін отримав $200 тис. за «оренду» тітушек, - з обвинувального акту

21 липня 2018 - 17:29
З отриманих грошей Крисін відрахував Чемесу $15 тис.

Юрій Крисін, за словами прокуратури, отримав за «оренду» тітушек від бізнесмена Олексія Чеботарьова та лідера проросійської організації «Оплот» Євгенія Жиліна $200 тис.

Таку цифру зазначив прокурор Олексій Донський під час зачитування обвинувального акту у Дарницькому суді Києва у справі Юрія Крисіта та Сергія Чемеса, пише Тиждень.ua.

«Крисін повернувся з відпочинку приблизно 22 січня. За «оренду» своїх тітушок Чеботарьову та Жиліну він отримав, за словами прокуратури, $200 тис. Відбулося це все того ж 22 січня в будівлі на вул. Лаврській 16. Після Юрій Крисін поїхав додому в с. Гатне. Там він з отриманих грошей відрахував Чемесу $15 тис. Після цього Чемес зустрівся з Чередником, якому нібито заплатив за охорону табору тітушок $500. Також він передав невстановлену слідством суму для оплати дій інших «спортсменів», — зачитав прокурор.

До цього, як зазначається в обвинувальному акті, 20-21 січня Щинкін за дорученням Чеботарьова телефонує Чемесу. І дає доручення: зібрати близько 400 осіб для блокування на в’їздах до Києва автобусів з мітингувальниками.

Слідство стверджує, що крім цього перед Чемесом ставили ще низку завдань. Наприклад, затримання активістів та вивезення їх у заздалегідь підготовлені місця. Аналогічні завдання Чемес та Бялай отримували в офісі Чеботарьова на вулиці Почайнинській від Чеботарьова безпосередньо. До всього, сам Крисін нібито давав вказівки беззастережно слухатися Чеботарьова. А за слухняність обіцяв гроші.

Нагадаємо, у Дарницькому суді Юрій Крисін та Сергій Чемес проходять за трьома епізодами кримінального провадження: про викрадення та катування Владислава Іваненка; про організацію «тітушок»; за епізодом про вбивство В’ячелава Веремія (обвинуваченим є лише Чемес, оскільки Крисіну вже винесли вирок у цій справі).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+