Слухати

У Чернігові підтоплення могло статися через навмисне руйнування зливової каналізації, - комісія / Новини на Громадському радіо

У Чернігові підтоплення могло статися через навмисне руйнування зливової каналізації, - комісія

21 липня 2018 - 19:17
Під час приватної забудови у Чернігові могли пошкодити каналізацію

Імовірною причиною підтоплення приміщень у Чернігові може бути навмисне руйнування зливової каналізації.

До таких висновків прийшла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє сайт Чернігівської міської ради.

«Імовірною причиною можуть бути дії з навмисного руйнування зливової каналізації в цьому районі в минулі роки під час приватної забудови. Повідомлення про цей факт міська рада передає в управління поліції для перевірки факту слідчим шляхом та іншого правового реагування», — сказано у повідомлені.

У зв’язку з цією ж проблемою може знеструмлена й КНС4, яка розташована в цьому районі.

До будинків, де тимчасово припинене водопостачання, було організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, внаслідок негоди у Чернігові затопило 13 приватних будинків, два окремі приміщення та три підвали багатоповерхівок.

Синоптики прогнозують, що дощі у Чернігові будуть йти ще кілька днів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+