Слухати

У Харкові заявили, що вирішили питання з постачанням хлору / Новини на Громадському радіо

У Харкові заявили, що вирішили питання з постачанням хлору

21 липня 2018 - 19:53
Запаси хлору КП «Харківводоканал» поповнював завдяки поставкам з Румунії

Комунальне підприємство «Харківводоканал» отримає хлор від ВАТ «Дніпроазо» найближчим часом.

Про це повідомляє Харківська обласні державна адміністрація.

«На території Харківської області проблема дефіциту хлору виникла виключно в Харкові. В інших містах та районах області комунальними підприємствами були сформовані достатні запаси для безперебійної роботи та забезпечення потреби мешканців у питній воді», — повідомила голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Читайте також: Імпортований хлор може коштувати дешевше, ніж продукція «Дніпроазоту», - Бабій

Протягом останнього часу технологічний запас хлору КП «Харківводоканал» частково поповнюється завдяки поставкам з Румунії, що дозволило уникнути виникнення критичної ситуації.

Нагадаємо, 20 липня «Дніпроазот» відновив виробництво хлору. 

«Дніпроазот» у місті Кам’янське Дніпропетровської області зупинився 15 червня. Причиною стала збитковіть, говорять у підприємстві. «Дніпроазот» — єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор. Його, у свою чергу, використовують для знезараження води, яка далі потрапляє до помешкань українців. Раніше повідомлялося, що СБУ перевірить посадовців «Дніпразоту» у зв’язку із зупинкою роботи підприємства.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+