Слухати

Гройсман: в Україні завершили 50% проектів з дорожнього будівництва за 2018 рік / Новини на Громадському радіо

Гройсман: в Україні завершили 50% проектів з дорожнього будівництва за 2018 рік

22 липня 2018 - 16:35
Завершена половина запланованих проектів з дорожнього будівництва. Перелік областей з найкращими і найгіршими показниками.

В Україні понад 50% річних проектів дорожнього будівництва виконано або на завершальній стадії, а у вересні в Уряді очікують повну оцінку ситуації в галузі по всіх областях. Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час урядової наради з питань дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства.

За словами прем’єр-міністра, ситуація на ринку непогана. При цьому необхідно проаналізувати поточні результати і перерозподілити кошти на проекти, де потрібні додаткові ресурси.

«Ми робимо перевірки, будуть аудити по завершенню об’єктів. Далі – у вересні — будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу», — сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман

На наразі учасники зазначили, що в регіональному розрізі найкраще із поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. В Чернівецькій та Сумській області ситуація найгірша.  

Нагадаємо, цього року на ремонт доріг виділене рекордне фінансування – понад 45 млрд грн. Державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 млрд грн. Обсяг фінансування заходів з підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 млрд грн.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+