Слухати

На Луганщині 5 населених пунктів знову опинились без світла / Новини на Громадському радіо

На Луганщині 5 населених пунктів знову опинились без світла

22 липня 2018 - 21:17
Через негоду без струму залишились 44 підстанції

Ввечері 22 липня на підконтрольній території Луганщини через негоду люди знову залишились без струму. Станом на 19 годину знеструмлено 44 підстанції. Без світла опинилися 3544 споживачі в 5 населених пунктах. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

Без світла залишились Сєвєродонецьк, Пурдівка, Гірськ, Сотенне та Катеринівка.
Зазначимо, що аварійні відключення викликані несприятливими погодними умовами та нестабільністю енергосистеми Луганської області, яка виникла внаслідок відсутності належного технічного обслуговування протягом 1,5 року.


Наразі гостро стоїть проблема з відсутністю палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад Луганського енергетичного об’єднання, повідомляють у товаристві.


Нагадаємо, що 14 липня через негоду було знеструмлено майже 9 тисяч споживачів в Сєвєродонецьку та на Попаснянщині, в тому числі, без електроенергії опинилась шахта «Тошківська», через що під землею майже 6 годин було заблоковано 88 гірників. Крім того, і 9 липня на Луганщині сталося масштабне знеструмлення та чергове виділення енергосистеми області в режим «енергоострова» — внаслідок відключення одного із енергоблоків ЛуТЕС. Ще раніше, 7 липня, через аварію на магістральній ЛЕП 220 кВ «ЛуТЕС — Лисичанська» без світла залишились близько 63 тисяч споживачів в містах Лисичанськ, Кремінна, Сєвєродонецьк, Рубіжне. Також були знеструмлені шахти Привільнянська та Капустіна, Рубіжанський картонно-тарний комбінат. А в кінці червня – на початку липня негода теж призвела до масових знеструмлень. Загалом в період з 28 червня по 1 липня в електричних мережах 0,4-110 кВ ТОВ «ЛЕО» було зафіксовано 206 аварійних вимкнень, без світла перебувало близько 35 тисяч абонентів по всій області в 91 населеному пункті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+