Слухати

Сміттєспалювальний завод «Енергія» тимчасово призупинив прийом сміття / Новини на Громадському радіо

Сміттєспалювальний завод «Енергія» тимчасово призупинив прийом сміття

22 липня 2018 - 20:57
Єдиний діючий в Україні сміттєспалювальний завод не приймає більше сміття

Сміттєспалювальний завод «Енергія» в Києві — єдиний діючий в Україні. Завод не приймає відходи, тому що 31 серпня закінчується строк дії угоди влади Києва з Київенерго. 

Про це повідомило Київенерго.

На підприємстві заявили, що вони мають близько 10 тонн запасів твердих побутових відходів, чого достатньо для планової роботи до 31 липня.

З 1 серпня завод переходить в управління міської влади як об’єкт комунальної власності.

На заводі «Енергія» в 2014 році побудували перемичку, яка з’єднала завод з міськими тепломережами. Тепла, яке видобувається під час спалювання сміття, достатньо для забезпечення опалення та гарячою водою близько 300 багатоповерхівок.

У Київенерго наголосили, що на сьогодні сміттєспалювальний завод є повноцінною міською міні-теплоцентраллю, а Київ — єдиним в Україні містом, де з побутового сміття проводиться і подається в мережі теплоенергія.

Зауважимо, завод «Енергія» переробляє близько 25% обсягу твердих побутових відходів Києва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+