Слухати

У Санкт-Петербурзі знайшли роботу Малевича «Червоний архітектон» в багажнику автомобіля / Новини на Громадському радіо

У Санкт-Петербурзі знайшли роботу Малевича «Червоний архітектон» в багажнику автомобіля

22 липня 2018 - 08:43
Водій автомобіля не мав документів на твір мистецтва

У Санкт-Петербурзі поліцейські виявили роботу “Червоний архітектон” з біркою Казимира Малевича в багажнику автомобіля Mercedes E200.

Про це пише газета Фонтанка.ру.

Водій машини, 48-річний бізнесмен з Москви, відкрив багажник на прохання поліцейських. Всередині виявилася дерев’яна композиція біло-червоного кольору з біркою — імовірно, авторства Малевича, 1929 року.

«Водій пояснював появу у нього одного з створінь художника туманно: фігура раніше належала безробітному петербуржцеві, а москвич віз його на подарунок в Брюссель», — пише видання.

Документів на предмет мистецтва у водія не було. Поки архітектон буде зберігатися в одному з відділів поліції Адміралтейського району.

Архітектон — супрематична архітектурна моделб, яку Малевич придумав в 1920-х роках. Перший гіпсовий Архітектон називався “Альфа”, він зберігається в Російському музеї в Петербурзі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+