Слухати

НАЗК розподілило держфінансування політпартій: «БПП» і «Народний фронт» отримали найбільше / Новини на Громадському радіо

НАЗК розподілило держфінансування політпартій: «БПП» і «Народний фронт» отримали найбільше

23 липня 2018 - 10:40
«Cамопоміч» отримала додаткові 12 млн за дотримання ґендерної квоти

НАЗК розподілило кошти держбюджету між шістьма політичними партіями на фінансування статутної діяльності у третьому кварталі 2018 року. Найбільше фінансування отримали «Народний фронт» та «Блок Петра Порошенка» — понад 33 і понад 32 млн гривень відповідно. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Фінансування отримають «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Народний фронт», «Опозиційний блок», «Радикальна партія Олега Ляшка», «ВО «Батьківщина» та «Об’єднання «Самопоміч».

  • БПП32 млн 546 тис. 214 грн;
  • «Народний фронт» — 33 млн 20 тис. 75 грн;
  • «Опоблок» — 14 млн 65 тис. 605 грн;
  • РПЛ11 млн 106 тис. 858 грн;
  • «Батьківщина» — 8 млн 471 тис. 724 грн;
  • «Самопоміч» — 16 млн 365 тис. 568 грн і додаткові 12 млн 841 тис. 756 грн за дотримання передбаченого законодавством ґендерного принципу.

Зазначається, що право на фінансування у 2018 році мають партії, які на останніх виборах парламенту у 2014 році отримали не менше 5% дійсних голосів виборців (пройшли до Верховної ради).

Загальна сума державного фінансування на 2018 рік, розподілена між політичними партіями — 513 млн 671 тис. грн. 

Національне агентство з питань запобігання корупції перераховує кошти на окремі рахунки кожної партії щоквартально.

Після наступних виборів до Верховної Ради фінансування отримуватимуть усі партії, які отримали не менше двох відсотків голосів виборців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+