Слухати

«Незалежні ЗМІ є важливим елементом демократичних суспільств», - Посольство Чехії в Україні / Новини на Громадському радіо

«Незалежні ЗМІ є важливим елементом демократичних суспільств», - Посольство Чехії в Україні

23 липня 2018 - 09:45
Чехія підтримала програму «Хроніки Донбасу», що виходить на Громадському радіо

«Незалежні ЗМІ є важливим елементом демократичних суспільств. Ми раді, що можемо підтримати один з них - Громадське радіо», — йдеться у повідомленні на офіційній сторінці у Фейсбук Посольства Чеської Республіки в Україні.  

Чехія підтримала програму «Хроніки Донбасу», що виходить на Громадському радіо. Метою програми є забезпечення якісного та об’єктивного висвітлення ситуації в Донецькій та Луганській областях не лише мешканцям регіону, але й людям по всій Україні.

Андрій Куликов, співзасновник та Голова Правління ГО «Громадське радіо» зустрівся із Радеком Матулою, Послом Чеської Республіки в Україні. Вони підписали Угоду про співпрацю. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+