Слухати

Перевірка перевізників: поліцейські виявили більше 80 порушників  / Новини на Громадському радіо

Перевірка перевізників: поліцейські виявили більше 80 порушників

23 липня 2018 - 17:41
Перевізники не мали необхідних документів та керували автобусами з технічними несправностями

Поліцейські мобільні групи за добу виявили більше 80 порушників серед пасажирських перевізників. Про це йдеться у повідомленні Нацполіції.

«Упродовж доби забезпечено роботу тридцяти трьох таких спільних мобільних груп. Вже перевірено більше 200 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів. У результаті складено 87 адміністративних матеріалів», – розповів заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

За його словами, зараз на території України розпочали роботу спільні мобільні групи з виявлення та документування порушень в сфері пасажирських перевезень.

Як зазначають у поліції, перевізники керували без необхідних документів, керували автобусами, які мають технічні несправності та не пройшли обов’язковий технічний контроль, порушували правила надання послуг та вимог безпеки при наданні послуг з перевезення пасажирів, їздили на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та інше.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+