Слухати

Нобелівська лауреатка Алексієвич скасувала лекцію в Одесі через погрози (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Нобелівська лауреатка Алексієвич скасувала лекцію в Одесі через погрози (ВІДЕО)

08 серпня 2018 - 20:20
Сьогодні письменницю внесли до бази «Мироворця»

Письменниця, публіцистка, лауреатка Нобелівської премії Світлана Алексієвич скасувала запланований на сьогодні виступ в Одесі через погрози.

Про це вона заявила у публічному зверненні.

«Декілька хвилин тому я дізналася, що організатори нашої зустрічі отримують погрози, а також я особисто. Звинувачуючи мене у якихось абсолютно надуманих образах, нанесених українцям. Це жодним чином не може бути, оскільки моя мама українка, я народилася в Україні, і завжди відчувала у собі українську кров, але заради нашої спільної безпеки нашої сьогоднішньої зустрічі не буде, ми її скасуємо», — заявила Алексієвич.

Вона подякувала усім, хто прийшов на зустріч.

«Діалоги зі Світланою Алексієвич» були заплановані сьогодні на 20:00 у «Зеленому театрі» в Одесі. Однак організатори перед початком повідомили, що зустрічі не буде, повідомляє кореспондент Громадського радіо.

За словами організаторів зустрічі, Алексієвич приїхала до Одеси вчора ввечері. Організатори заявляють про те, що їм надходили анонімні телефонні дзвінки з погрозами. Через це зустріч скасували. Де зараз перебуває письменниця, організатори не розголошують.

Сьогодні вдень українські ЗМІ повідомляли, що Алексієвич внесли до бази «Миротворець». Через кілька годин її нібито видалили зі списку. Причиною була вказана «пропаганда, направлена на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та маніпулювання суспільно значимою інформацією».

Зараз на сайті «Миротворця» інформації про Світлану Алексієвич немає.

Світлана Алексієвич — білоруська письменниця українського походження, лауреатка Нобелівської премії з літератури 2015 року. Неодноразово висловлювалася на підтримку України та засуджувала російську агресію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+