Слухати

США введуть санкції проти Росії через отруєння Скрипалів  / Новини на Громадському радіо

США введуть санкції проти Росії через отруєння Скрипалів

08 серпня 2018 - 22:36
Санкції набудуть чинності 22 серня

США введуть санкції проти РФ через отруєння Скрипалів. Про це повідомляється на сайті Державного департаменту США

У повідомленні зазначається, що нові санкції вводяться через використання агента нервовопаралітичної речовини «Новічок» у Солсбері проти громадян РФ у супереч міжнародному праву та Конвенції про заборону використання хімічної зброї. 

Санкції набудуть чинності 22 серпня. В чому саме вони полягатимуть, у повідомленні Держдепу не уточнюється.

The Washington Post пише, що санкції передбачатимуть заборону на продаж «певних оборонних технологій» Росії.

Зазначимо, що зідно з Законом про контроль за хімічною та біологічною зброєю, уряд США має припинити надавати гуманітарну і фінансову допомогу країні, яка використала хімзброю, заборонити продаж їй озброєння, а також експорт технологій, пов’язаних з національною безпекою.

Нагадаємо, 4 березня в британському місті Солсбері колишній полковник ГРУ Росії Сергій Скрипаль і його донька Юлія були отруєні нервово-паралітичною речовиною «Новічок». Пізніше Сергія та Юлія Скрипалів виписали з лікарні.

Офіційний Лондон вважає, що речовина потрапила до Британії з території Росії і покладає провину за отруєння на російську владу. Організація із заборони хімічної зброї підтвердила висновки Великої Британії щодо речовини, якою отруїли Сергія та Юлію Скрипалів. Однак, джерело походження речовини у відкритій частині доповіді Організації із заборони хімічної зброї вказано не було.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+