Слухати

Заборонили виїзд, певно, за те, що я вулиці не підмітаю, - учасниця Pussy Riot про заборону на виїзд з РФ / Новини на Громадському радіо

Заборонили виїзд, певно, за те, що я вулиці не підмітаю, - учасниця Pussy Riot про заборону на виїзд з РФ

08 серпня 2018 - 19:59
Учасниця Pussy Riot Марія Альохіна розповіла Громадському радіо, чому їй, на її думку, заборони виїзд з Росії

Учасницю Pussy Riot Марію Альохіну відмовилися випустити з Росії. Про це вона розповіла у коментарі Громадському радіо

За її словами, заборону наклали пристави. Альохіна пов’язує це з невиконанням обов’язкових робіт, призначених їй за проведені акції.

«Заборону пристави накладли. Мабуть, за те, що я вулиці не підмітаю. Просто до того, як ми зробили останню акцію, я нормально літала, 2 тижні тому, наприклад. Я думаю, що це сукупність чогось. Мабуть, пов’язано з невиконанням обов’язкових робіт, а обов’язкові роботи були за акцію у ФСБ. Пам’ятайте, ми там літачки запускали на підтримку Telegram? І ще там була в грудні акція, на день чекіста ми виходили. За одну акцію мені дали 40, за другу — 100 годин обов’язкових робіт. Потім вони мене оштрафували за те, що я не прийшла туди. Тепер закрили виїзд. Вони активізуються щоразу, коли ми щось робимо, але я щось придумаю», — розповіла Альохіна.

Нагадаємо, напередодні Марія Альохіна разом з православним активістом Дмитром Цоріоновим провели акцію проти тортур і важкої праці ув’язнених. Акція відбулась біля будівлі Федеральної служби виконання покарань в центрі Москви.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+