Слухати

Денісова просить Москалькову перевести Сенцова в Москву для лікування / Новини на Громадському радіо

Денісова просить Москалькову перевести Сенцова в Москву для лікування

09 серпня 2018 - 12:13
Москалькова відповіла, що стан Сенцова стабільний, та пообіцяла організувати візит Уповноваженого з прав людини Ямало-Ненецького автономного округу

Українська уповноважена з прав людини Людмила Денісова попросила російську колегу Тетяну Москалькову перевести українського режисера Олега Сенцова з колонії в Лабитнангі до лікарні в Москві.

Про це Денісова написала в Facebook.

«Я попросила Тетяну Москалькову, аби вона організувала переведення Олега в московський інститут, або ж у лікарню, в якій є спеціалісти з ендогенного харчування. Я сказала їй, що потягом/етапом він точно не доїде, необхідний літак санітарної авіації. Потрібно врятувати людині життя», — пише українська уповноважена.

Як повідомлялося раніше, Сенцов відмовився від госпіталізації до цивільної лікарні в Лабитнангі, оскільки вважає головного лікаря упередженим щодо нього. Сенцов хвилюється, що там йому можуть тільки нашкодити.

Москалькова відповіла, що стан Сенцова, як і раніше, стабільний.

«Втім я наполягла на тому, щоб Уповноважений з прав людини Ямало-Ненецького автономного округу Анатолій Сак відвідав Олега, сфотографував його і зняв відео своєї розмови з ним, аби ми переконалися, що його стан дійсно стабільний, — пише Денісова.

Москалькова пообіцяла, що займеться організацією цього візиту.

Також Денісова обговорила з Москальковою питання обміну Олега Сенцова на росіянина, засудженого в Україні, Олексія Седікова. Обговорення не дало результату.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+