Слухати

Олега Сенцова відвідає регіональний Уповноважений з прав людини та запише розмову з ним на відео, - Денісова / Новини на Громадському радіо

Олега Сенцова відвідає регіональний Уповноважений з прав людини та запише розмову з ним на відео, - Денісова

09 серпня 2018 - 16:03
Вага Сенцова знизилася до 70 кілограмів

Олега Сенцова в колонії має відвідати Уповноважений з прав людини ЯНАО Анатолій Сак, зняти розмову з Олегом на відео та сфотографувати його у зв’язку з повідомленнями про погіршення його стану. Це відео та фото російська омбудсман Тетяна Москалькова має передати українській Уповноваженій Людмилі Денісовій, написала Денісова на своїй сторінці у Facebook.

«Знову телефонувала російський Омбудсмен Тетяна Москалькова. Розповіла, що після нашої розмови говорила з начальником ФСВП в Ямало-Ненецькому автономному окрузі. За його інформацією з Олегом все добре, стан стабільний. До нього їде зараз громадська наглядова комісія. Уповноважений РФ сказала, що відеозйомка, на якій я наполягала в останній нашій розмові, можлива лише за згодою Олега. Згодом Тетяна Москалькова повідомила, що Олег дав свою згоду на відеозйомку. Уповноважений з прав людини ЯНАО Анатолій Сак зможе сфотографувати Олега і зняти відео своєї розмови з ним. Уповноважений РФ пообіцяла його мені надіслати», — написала Денісова.

За словами адвоката Олега Дмитра Дзіндзе, ситуація дуже погана, додала Денісова. 

«З його слів, у Сенцова зараз третя затяжна криза. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури і почати примусове годування. Останній раз, коли його відвозили до Лабитнанзької міської лікарні, лікарі хотіли прикувати його до ліжка і почати насильницьке годування. Як повідомив Дмитро Дінзе, Олег заявив, що припиняти голодування не збирається. Він п’є мінімальну кількість медичної суміші і воду, щоб не втрачати свідомість і контролювати дії, які з ним відбуваються. Його вага вже знизилася до 70 кілограм», — додала Людмила Денісова.

Раніше Дмитро Дзіндзе розповів Громадському радіо, що у Сенцова — проблеми з серцем та нирками, у нього розвинулася анемія.

Нагадаємо, у серпні 2015 року Олега Сенцова засудили в Росії до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у плануванні терактів в анексованому Криму. Він провину не визнає. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів Кремля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+