Слухати

Щойно Балух ознайомиться з матеріалами справи, його повернуть до СІЗО Сімферополя, - правозахисник / Новини на Громадському радіо

Щойно Балух ознайомиться з матеріалами справи, його повернуть до СІЗО Сімферополя, - правозахисник

09 серпня 2018 - 16:24
Чекригін зазначив, що стан здоров'я Балуха постійно погіршується

Українського активіста Володимира Балуха перевели до Роздольненського ізолятора тимчасового тримання в Криму, бо він має ознайомитися з матеріалами суду в Роздольному. Про це в ефірі Громадського радіо сказав правозахисник Володимир Чекригін.

«Його доставляють туди до суду, вдень він ознайомлюється зі справою, ввечері його відвозять назад. Така процедура», — розповів він.

Коли Балух ознайомиться з матеріалами справи, його відправлять назад до СІЗО в Сімферополі.

Чекригін зазначив, що стан здоров’я Балуха постійно погіршується, але належної медичної допомоги він не отримує.

«Додаються нові хвороби. Тепер це запалення вуха. Його щонайменше мають перевести в цивільну лікарню, де він має пройти повний медогляд. Бажано, щоб лікарі були незалежними», — сказав правозахисник.

Нагадаємо, 6 серпня стало відомо, що Володимира Балуха перевели з СІЗО Сімферополя до ІВС у селищі Роздольне.

Українця Володимира Балуха підконтрольний Росії суд у Криму засудив до 6 років позбавлення волі та штрафу в 10 тисяч рублів (близько 4 тисяч гривень). Цей термін призначений йому за сукупністю обвинувачень у двох кримінальних справах: про зберігання заборонених речей (зокрема, тротилових шашок) та за дезорганізацію порядку в ІТТ, де його тримали.

Володимир Балух продовжує безстрокове голодування, яке оголосив 19 березня 2018 року. За чей час він схуд щонайменше на 30 кілограмів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+