Слухати

Скасування зустрічі з Алексієвич в Одесі: до поліції ніхто не звертався / Новини на Громадському радіо

Скасування зустрічі з Алексієвич в Одесі: до поліції ніхто не звертався

09 серпня 2018 - 09:32
Ввечері 8 серпня Світлана Алексієвич скасувала свою зустріч із одеситами у «Зеленому театрі», заявивши про погрози з боку невідомих

Поліція не отримувала звернень щодо імовірних погроз Нобелівській лауреатці, білоруській письменниці Світлані Алексієвич, зустріч із якою скасували вчора в Одесі.

Про це Громадському радіо повідомив радник Головного Управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк.

За його словами, самостійно поліція на випадок не реагуватиме.

«Самостійно ні, тому що ніхто не звертався. У нас нема цього факту», — сказав він.

Нагадаємо, ввечері 8 серпня Світлана Алексієвич скасувала свою зустріч із одеситами у «Зеленому театрі», заявивши про погрози з боку невідомих. Організатори зустрічі також повідомили, що отримували погрози телефоном.

Як повідомив Главред, Алексієвич внесли до бази «Миротворець». Через кілька годин її нібито видалили зі списку. Причиною була вказана «пропаганда, направлена на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та маніпулювання суспільно значимою інформацією».

Зараз на сайті «Миротворця» інформації про Світлану Алексієвич немає.

Світлана Алексієвич — білоруська письменниця українського походження, лауреатка Нобелівської премії з літератури 2015 року. Неодноразово висловлювалася на підтримку України та засуджувала російську агресію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+