Слухати

Справа екс-нардепа Єфремова: завершити допит свідків та розгляд матеріалів сторони обвинувачення можна за 2 місяці, - прокурор / Новини на Громадському радіо

Справа екс-нардепа Єфремова: завершити допит свідків та розгляд матеріалів сторони обвинувачення можна за 2 місяці, - прокурор

09 серпня 2018 - 20:44
Наразі суд допитав 95% свідків

Завершення розгляду матеріалів та допиту свідків сторони обвинувачення у справі екс-нардепа Олександра Єфремова може зайняти два місяці.  Про це у коментарі Громадському радіо розповів прокурор Павло Кожуховський.

«Це залежить від багатьох факторів, у першу чергу від поведінки самого обвинуваченого, від поведінки сторони захисту, від того, чи заявлятимуть вони клопотання про доповнення сторони розгляду, про виклик додаткових свідків. За великим рахунком, матеріали сторони обвинувачення, що залишились, можна було б дослідити за два місяці», — пояснив Кожуховський.

Він додав, що наразі суд допитав близько 95% свідків сторони обвинувачення та дослідив близько 70% матеріалів провадження.

«Допитано близько 95% свідків сторони обвинувачення — це понад 70 людей, залишилось менше 10. Досліджено приблизно 70% матеріалів кримінального провадження, письмових доказів сторони обвинувачення — залишилось близько 4 томів. Але залишаються недопитаня свідки захисту і недосліджені письмові докази цієї сторони», — сказав Павло Кожуховський.

Нагадаємо, сьогодні Старобільський суд Луганської області продовжив до 7 жовтня цього року арешт екс-нардепа Олександра Єфремова.

Павло Кожуховський пояснив, що арешт продовжують кожні два місяці у зв’язку з ризиком, що Єфремов може впливати на свідків, перешкоджати судовому розгляду чи переховуватись від суду. Кожуховський прокоментував також заяву адвоката Єфремова Андрія Смірнова про те, що у Єфремова погіршився стан здоров’я.

«Документів, які б свідчили про те, що йому необхідна госпіталізація чи про те, що за станом здоров’я йому треба перебувати в лікарні, немає. Він проходить періодичні обстеження, до нього допускаються ті лікарі, яких він з адвокатами хоче залучити, йому надається все необхідне лікування», — сказав Павло Кожуховський.

Нагадаємо, екс-нардепа Олександра Єфремова затримали за підозрою в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України 30 липня 2016 року в аеропорту Києва. 1 серпня його взяли під варту. Крім посягання на територіальну цілісність і недоторканність України Єфремова підозрюють у прямій підтримці злочинної організації «ЛНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+