Слухати

Борис Джонсон повинен довести, що його слова про мусульманок не порушили кодексу Консерваторів

09 серпня 2018 - 16:31
Порівняння нікабу з поштовою скринькою, яке собі дозволив екс-міністр іноземних справ Великої Британії Борис Джонсон, ймовірно буде розглянуто як порушення кодексу Консерваторів
Борис Джонсон повинен довести, що його слова про мусульманок не порушили кодексу Консерваторів / Новини на Громадському радіо

Екс-міністр закордонних справ Великої Британії Борис Джонсон, який різко висловився про жіночій мусульманський одяг нікаб, буде змущений офіційно довести, що не порушив цими словами кодекс правлячої Консервативної партії, пише Evening Standart. 

Очікується, що в найближчий час відбудеться офіційне рішення направити колишнього міністра закордонних справ до слідчої комісії на чолі з адвокатом.

Партійний кодекс Консервативної партії встановлює «мінімальні стандарти поведінки» для своїх членів. Зокрема, там зазначено, що обрані члени партії повинні «бути прикладом, щоб заохочувати та сприяти повазі і толерантності» та діяти «у спосіб, який підтримує репутацію та цінності» партії.

Нагадаємо, Борис Джонсон зробив провокативну заяву, порівнявши мусульманський жіночій одяг нікаб із «поштовою скринькою», а жінок у цьому вбранні — із «грабіжниками банків». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+