Слухати

У Білорусії затримали головного редактора агентства БелаПАН / Новини на Громадському радіо

У Білорусії затримали головного редактора агентства БелаПАН

09 серпня 2018 - 14:00
Наразі з нею проводяться слідчі дії

У Білорусії затримали головну редакторку інформаційного агентства БелаПАН Ірину Левшину. Про це повідомили в Слідчому комітеті Білорусі. 

«У кримінальній справі про несанкціонований доступ до комп’ютерної інформації затримана головний редактор ЗАТ«БелаПАН»Ірина Левшина. З нею проводяться слідчі дії», — сказано в повідомленні.

На сайті БелаПАН повідомляється, що в квартирі Лєвшиної вранці 9 серпня був проведений обшук.

«Самої Левшиної дома немає. Швидше за все, після обшуку її відвезли на допит до Слідчого комітету. Зв’язок з Іриною Лєвшиною зник сьогодні вранці. Вона не прийшла в звичайний час на роботу, мобільний телефон відключений», — пишуть колеги головної редакторки БелаПАН.

Затримання журналістів та обшуки в редакціях тривають у Білорусі вже третій день. 

Вчора Слідчий комітет затримав двох журналістів, позавчора –  трьох, за даними Слідчого комітету, і п’ятьох, за даними радіо Свобода.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+