Слухати

У Харкові комунальні служби вимагають від мешканки міста перефарбувати власний гараж у сірий колір, - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

У Харкові комунальні служби вимагають від мешканки міста перефарбувати власний гараж у сірий колір, - ЗМІ

09 серпня 2018 - 21:51
Комунальна служба заявляє, що у разі невиконання може знести будівлю

У Харкові місцева жителька Ольга Кравцова отримала повідомлення від «Жилкомсервісу» про те, що вона має перефарбувати гараж в сірий колір, інакше його можуть знести. Про це повідомляє UA:Харків. 

У «Жилкомсервісі» заявили, що Кравцова має перефарбувати гараж упродовж трьох днів, інакше їй загрожує штраф від 800 до 1,5 тисяч гривень та знесення гаража. Самостійно пофарбувати його жінка не має можливості.

У відомстві посилаються на 152 статтю Адміністративного кодексу про порушення держстандартів, норм і правил у сефрі благосутрою. Утім, знесення будівель стаття не передбачає.

Людмила Дмитровська, начальниця дільниці №31 КП «Жилкомсервіс» заявила, що паркани фарбують у сірий колір останні 10 років. 

«Щоб не було різних кольорів — жовтого, зеленого, червоного — ухвалили рішення, що гаражі мають бути одного кольору — сірого», — сказала Дмитровська.

Вона додала, що «Жилкомсервіс» надає сіру фарбу тим людям, які не можуть купити її самостійно.

Роман Нехорошков, директор департаменту житлового господарства Харківської міськради, на питання, чи можуть знести гараж чи паркан, якщо його пофарбовано в інший колір, відповів: «Такого питання не існує».

Юристка Вікторія Лисун також зазначила, що про рішення пофарбувати споруду в інший, ніж сірий, колір мешканець має заявити у ЖЕК. Зносити таку споруду комунальники не мають права, оскільки вона є приватною власністю мешканця.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+