Слухати

В Аргентині парламент відмовився легалізувати аборти / Новини на Громадському радіо

В Аргентині парламент відмовився легалізувати аборти

09 серпня 2018 - 14:16
Парламент Аргентини 9 серпня "провалив" голосування за легалізацію абортів

Сьогодні, 9 серпня, парламент Аргентини не підтримав пропозицію легалізувати в країні аборти до 14-го тижня вагітності. Про це повідомляє The New York Times.

Дебати про легалізацію абортів поляризували аргентинське суспільство, пише видання. Католицька церква та консервативна спільнота вимагали від влади не підтримувати законопроект.

Проти законопроекту проголосували 38 парламентарів, за — 31. Коли рішення було прийняте, на вулиці почалися сутички між активістами, які  виступають за легалізацію абортів, та поліцією.

Нагадаємо, в Аргентині аборти дозволені тільки у випадках загрози здоров’ю жінки або у випадку, якщо жінка завагітніла після зґвалтування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+