Слухати

ЄСПЛ: Україна та Росія мають вжити негайних заходів для звільнення Марини Чуйкової, яка перебуває в полоні «ДНР» / Новини на Громадському радіо

ЄСПЛ: Україна та Росія мають вжити негайних заходів для звільнення Марини Чуйкової, яка перебуває в полоні «ДНР»

09 серпня 2018 - 22:31
Детальну інформацію про вжиті заходи Україна та Росія мають надати до 22 серпня

Європейський суд з прав людини зобов’язав уряди України та Росії вжити негайних заходів для звільнення українки Марини Чуйкової, яка перебуває в полоні «ДНР». Про це написав син Марини Савва Чуйков на своїй сторінці у Facebook.

«Суд прийняв рішення застосувати невідкладні заходи у Вашій справі, тобто Суд зобов’язав уряди України та Росії до 22 серпня надати детальну інформацію щодо заходів, вжити для встановлення місцезнаходження Марини та її визволення», — ідеться у відповіді ЄСПЛ.

Савва Чуйков додав, що його матір, яка від 2 серпня не виходила на зв’язок, імовірно перевели у колишню 32 колонію в Макіївці.

Читайте також: В камері близько 15 жінок, душу немає, — волонтер про полон матері в «ДНР»

«Сьогодні з’явилася інформація від її адвоката (призначений МГБ), що її перевели в колишню 32 колонію в Макіївці.
Є лише чутки, що зараз там переобладнали камери для полонених, щоб туди могли мати доступ Червоний Хрест, ООН і ОБСЄ, правозахисники. Інформацію уточнюємо», — написав він.

 

 

Раніше українці Марині Чуйковій, яка майже півроку утримується у полоні «ДНР», обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У самоназваній «ДНР» її звинувачують у шпигунстві. 

Нагадаємо, Марина Чуйкова зникла в березні цього року. Згодом стало відомо, що жінка в СІЗО у Донецьку. Підтвердження цьому — довідка з лікарні при СІЗО. До взяття у полон жінка жила у Горлівці. Про затримання Марини Чуйкової її сини дізналися від сусідів матері та написали заяви до СБУ та поліції. Згодом їм вдалося з’ясувати, що жінка перебуває у слідчому ізоляторі Донецька, проте офіційно їм це не підтверджували.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+