Слухати

Через 2 дні після затримання у Білорусі звільнили редакторку видання Tut.by  / Новини на Громадському радіо

Через 2 дні після затримання у Білорусі звільнили редакторку видання Tut.by

09 серпня 2018 - 15:45
Два дні журналістка провела в ізоляторі тимчасового утримання в Мінську

Через 2 дні після затримання у Білорусі звільнили редакторку видання Tut.by Галину Власик. Про це повідомляє Радіо Свобода. 

Власик затримали 7 серпня. Два дні вона провела в ізоляторі тимчасового утримання в Мінську. Вона проходить в «справі БелТА» — за фактом несанкціонованого доступу до платних новин державного агентства «БелТА».

Родичі та колеги зустріли Галину Власик біля будівлі Слідчого комітету.

Нагадаємо, обшуки в редакціях білоруських ЗМІ тривають третій день. Вчора Слідчий комітет затримав двох журналістів, позавчора –  трьох, за даними Слідчого комітету, і п’ятьох, за даними радіо Свобода.

Сьгодні в Білорусі затримали головну редакторку інформаційного агентства БелаПАН Ірину Левшину. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+