Слухати

Денісова просить якнайшвидше розглянути звернення матері Сенцова про помилування  / Новини на Громадському радіо

Денісова просить якнайшвидше розглянути звернення матері Сенцова про помилування

10 серпня 2018 - 10:05
Звернення матері Олега Сенцова до комісії про помилування передав адвокат 8 серпня

Українська уповноваженя з прав людини Людмила Денісова просить комісію з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу якнайшвидше розглянути звернення Людмили Сенцової — матері Олега.

Про це Денісова повідомляє у Facebook. 

«Звернення Людмили Сенцової про помилування сина передано для розгляду Комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецкого автономного округу. Я звернулася до Комісії з проханням розглянути це клопотання якомога швидше», — зазначила Денісова.

8 серпня адвокат українського політв’язня Олега Сенцова Дмитро Дінзе передав клопотання про помилування від матері Олега до комісії з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу 

9 серпня Денісовій передали фото Олега Сенцова з колонії. 

У серпні 2015 року Олега Сенцова засудили в Росії до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у плануванні терактів в анексованому Криму. Він провину не визнає. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів Кремля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+