Слухати

Клімкін просить підтримати Сенцова і вимагати у Росії його звільнення / Новини на Громадському радіо

Клімкін просить підтримати Сенцова і вимагати у Росії його звільнення

10 серпня 2018 - 10:54
Український режисер Олег Сенцов голодує 89 день

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликає підтримати політв’язня, українського режисера Олега Сенцова, утримуваного у російські колонії і вимагати від РФ його звільнення.

«Сьогодні 89-й день голодування Олега Сенцова, ув’язненого в РФ. Олег перебуває на межі життя і смерті. Кожен день може трапитися непоправне. Як людина і громадянин України я прошу всіх підтримати Олега і вимагати від Росії звільнення Сенцова. Солідарність не має меж, а життя людини — має», — написав Клімкін у своєму Twitter.

Раніше українська уповноваженя з прав людини Людмила Денісова попросила комісію з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу якнайшвидше розглянути звернення Людмили Сенцової — матері Олега

9 серпня Денісовій передали фото Олега Сенцова з колонії. 

У серпні 2015 року Олега Сенцова засудили в Росії до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у плануванні терактів в анексованому Криму. Він провину не визнає. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів Кремля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+