Слухати

Потерпілий у справі Кернеса має намір оскаржити закриття провадження / Новини на Громадському радіо

Потерпілий у справі Кернеса має намір оскаржити закриття провадження

10 серпня 2018 - 13:01
Суд Полтави закрив кримінальне провадження у справі мера Харкова Геннадія Кернеса про тортури активістів Євромайдану

Сергій Ряполов — потерпілий у справі, фігурантом якої є мер Харкова Геннадій Кернес та двоє його охоронців, — має намір оскаржити закриття провадження.

Про це він заявив у коментарі журналістам після засідання у Київському районному суді Полтави, передає кореспонденкта Громадського радіо.

«Звісно ж, апелюватиму! Цього рішення я чекав. Це очевидно було ще з травня, що все прискорюється. Такого рішення ще не було в історії України, і жоден суддя не робив скільки порушень у провадженні», — заявив Ряполов.

Він додав, що йому та адвокатам лише за добу повідомили про те, що засідання призначили на 10 серпня. Саме тому його захисники та інший потерпілий не з’явилися на суд. Чому не прибули прокурори, Ряполов не знає.

Київський районий суд Полтави закрив кримінальне провадження у справі мера Харкова Геннадія Кернеса та його охоронців Віталія Блинника та Євгена Сміцького, яких обвинувачували у тротуарах активістів Євромайдану у 2014 році.

Суддя пояснив, що рішення було ухвалене після того, як прокурори сім разів поспіль не з’явилися до суду. «Неявка без поважних причин прокурорів прирівнюється до відмови від обвинувачення та є підставою для закриття справи», — зазначив суддя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+