Слухати

Суд визнав протиправним рішення сільського голови про виселення ромів із Лощинівки  / Новини на Громадському радіо

Суд визнав протиправним рішення сільського голови про виселення ромів із Лощинівки

10 серпня 2018 - 09:47
Суд частково задовольнив позовні вимоги семи позивачів

Одеський окружний адміністративний суд 9 серпня частково задовольнив позовні вимоги семи позивачів у справі виселення ромів із села Лощинівка у 2016 році.

Про це повідомила у Facebook адвокат Юлія Лісова.

Зокрема суд визнав протиправними дії сільського голови Лощинівки щодо рішення про виселення ромів із села.

Разом з цим, за словами Лісової, «судом стягнуто з голови судові витрати, які понесли позивачі за сплату судового збору».

«Судом було відмовлено у задоволенні вимог про визнання протиправною бездіяльності поліції, яка не забезпечила порядку та захисту прав громадян. Також відмовлено у стягненні моральної шкоди. Повного тексту рішення суд ще не видав», — додає Лісова.

Вона повідомила, що оскаржуватиме рішення у частині незадоволених вимог.

28 серпня 2016 року жителі села Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області розгромили кілька будинків ромів після того, як чоловіка ромської національності звинуватили в убивстві 9-річної дівчинки.

Громада села Лощинівка зажадала виселити з населеного пункту всіх представників цієї національності. Депутати сільради підтримали рішення громади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+