Слухати

У Києві люди мітингують за створення музею на Поштовій площі (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві люди мітингують за створення музею на Поштовій площі (ФОТО)

10 серпня 2018 - 11:19
Акцію влаштували після підтоплення розкопок, яке сталося 8 серпня.

На Поштовій Площі розпочалася чергова акція на підтримку створення Музею на Поштовій. Акцію влаштували після підтоплення, яке сталося 8 серпня.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо. Станом на сьогодні воду перекрили, однак залишки все ще стікають по стінах.

Організатори акції протесту перекрили дорогу біля Поштової площі. Вони вимагають приїзду мера міста Віталія Кличка. За їхніми словами, на об’єкті склалася техногенна катастрофа.

Також активісти наполягають, щоб створили умови для продовження розкопок і полагодили інфраструктуру на об’єкті. 

Мітингарі кажуть, якщо до 15.00 не приїде Кличко, до вдаватимуться до більш радикальних дій. Яких саме — не розголошують. Про це Громадському радіо розповів член ініціативної групи створення Музею на Поштовій Петро Михайленко.

За словами організаторів, їхня безстрокава акція триває уже 50 днів.

Стародавню вулицю часів Київської Русі на Поштовій площі розкопали навесні 2015 року під час будівництва торгового центру. За оцінками археологів, дерев’яні споруди тут були зведені у ХIXII століттях. У Міністерстві культури України розпочали процедуру надання підземним знахідкам на Поштовій площі в Києві статусу пам’ятки археології національного значення.

Від 20 червня на Поштовій площі триває безстрокова акція безстрокова акція з вимогою створити музейний простір на місці розкопок, що ведуть на території, де планується будівництво ТРЦ. Активісти цілодобово перебувають на площі і поширюють інформацію про виявлені археологами знахідки та ситуацію із забудовою території, організовуючи екскурсії на місце знахідок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+