Слухати

У суботу на КПВВ «Станиця Луганська» три години не пропускатимуть людей в ОРДЛО  / Новини на Громадському радіо

У суботу на КПВВ «Станиця Луганська» три години не пропускатимуть людей в ОРДЛО

10 серпня 2018 - 12:07
Пропуск зупинять для знешкодження залишків вибухонебезпечних предметів

Пропуск громадян на тимчасово окуповану територію Луганської області через контрольний пункт в’їзду-виїзду  «Станиця Луганська» у суботу, 11 серпня, буде припинено з 10.00 до 13.00.

Про повідомляє прес-центр операції об’єднаних сил.

«Згідно з рішенням командувача об’єднаних сил, для вжиття заходів зі знешкодження залишків вибухонебезпечних предметів в районі населеного пункту Станиця Луганська та гарантування безпеки громадян, які перетинають лінію розмежування, в період з 10.00 до 13.00 11 серпня буде тимчасово припинено пропуск на вихід на тимчасово окуповану територію Луганській області через КПВВ «Станиця Луганська», — йдеться в повідомленні. 

У штабі ООС просять громадян, які мають намір їхати з контрольованої території України через КПВВ «Станиця Луганська», врахувати цю інформацію при плануванні поїздок.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+