П'ята графа //

П’ята графа

Серія із 10 радіо-програм за участі лідерів національних меншин, представлених в Україні

У кожній програмі присутній один або більше спікерів із числа представників національних меншин, які спілкуються із ведучою\ведучим на актуальні теми недискримінації, мирного діалогу, запобігання конфліктів, культурної та етнічної різноманітності у суспільстві.

Програма виходить у парнерстві з Громадською організацією «Прес-клуб реформ» з міста Кропивницького за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва на кошти German Marshall Fund та Charles Stewart Mott Foundation.

«Україна є державою із розмаїтим культурним, етнічним, релігійним та мовним підґрунтям. Наше суспільство – багатонаціональне, і існує чимало сильних субрегіональних ідентичностей зі своє історією та культурним походженням. Громадськість не може це ігнорувати, бо результатом є негативний вплив на процеси інтеграції населення, посилення етнічних, культурних та регіональних забобонів, а також знищення довіри поміж різними групами суспільства», — говорить представниця «Прес-клуб реформ» Вікторія Талашкевич.

Також у кожній програмі відбувається вікторина з призами – гра зі слухачами у прямому ефірі у форматі «Питання – три варіанти відповіді»

Останні випуски

Ахтем Чийгоз // Громадське радіо
16 грудня 2017 - 16:30
Спецпроект Громадського радіо «П’ята графа», присвячений темі національного етнічного різноманіття в Україні. У цьому випуску говоримо про життя кримських татар в Україні.
Галіна Сарочык // Громадське радіо
09 грудня 2017 - 16:57
Спецпроект Громадського радіо «П’ята графа», присвячений темі національного етнічного різноманіття в Україні. У цьому випуску говоримо про життя білоруської спільноти в Україні.
Родіон Пандарь // Громадське радіо
02 грудня 2017 - 17:19
Спецпроект Громадського радіо «П’ята графа», присвячений темі національного етнічного різноманіття в Україні. У цьому випуску говоримо про життя албанської спільноти в Україні.
Микола Корецький // Facebook Микола Корецький
25 листопада 2017 - 17:17
Спецпроект Громадського радіо «П’ята графа», присвячений темі національного етнічного різноманіття в Україні. У цьому випуску говоримо про грецьку спільноту України.
Сергій Осадчий // Громадське радіо
18 листопада 2017 - 15:20
Спецпроект Громадського радіо «П’ята графа», присвячений темі національного етнічного різноманіття в Україні. У цьому випуску говоримо про етнічних болгар України.
Володимир Пінковський // Громадське радіо
11 листопада 2017 - 15:17
Спецпроект Громадського радіо «П’ята графа», присвячений темі національного етнічного різноманіття в Україні. У цьому випуску спілкувалися про життя етнічних німців в Україні.