Слухати

Місія культури в часи криз: говоримо про Конгрес культури Східного Партнерства

26 серпня 2015 - 17:45
Facebook Twitter Google+
Вперше в Україні відбудеться Конгрес культури Східного Партнерства, що збере у Львові митців та інтелектуалів зі світовим іменем. Центральною є тема місії культури в часи криз
Місія культури в часи криз: говоримо про Конгрес культури Східного Партнерства / Програми на Громадському радіо

Про Міжнародний Конгрес культури Східного Партнерства, що відбудеться у Львові 4-6 вересня в програмі «Антена» говорять учасниці оргкомітету: Марія Артемюк (фундація «Транс Культура», Люблін) і прес-секретар Конгресу Євгенія Нестерович.

«Мені здається, що важливою метою Конгресу є надихнути людей культури на сміливість діяти. Мати сміливість заявляти на повен голос, що і в яких сферах треба робити. Це матиме більш довготривалий ефект, ніж резолюції та документи»: вважає Євгенія Нестерович. 

«Треба знати, як говорити про культуру. Якщо ми говоримо про неї як про щось далеке, чого людина не розуміє і не знає, то вона не буде цікавою. А якщо говорити, що культурою є все, що нас оточує, і що вона дуже близька та може допомагати в різних сферах, то люди будуть цим зацікавлені»: каже Марія Артемюк, коментую події програми, присвячені взаємодії галузей культури та медіа.

Більше про програму Конгресу можна прочитати на сайті.

Цю програму створено за підтримки доброчинців «Громадського радіо» на платформі «Спільнокошт».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.