Слухати

Всі водії мають знати, як надавати домедичну допомогу, — Тетяна Тимошенко

01 лютого 2016 - 09:11
Facebook Twitter Google+
Чайник розбирається з екстреною медичною допомогою
Всі водії мають знати, як надавати домедичну допомогу, — Тетяна Тимошенко / Програми на Громадському радіо

Екстрена медична допомога надається людям, котрим загрожує втрата життя, невідкладна медична допомога надається тим, в кого погіршується стан здоров`я, але загрози життю немає: пояснює базову різницю між екстреною медичною допомогою та невідкладною начальниця управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяна Тимошенко.

chaynyk_tetyana_tymoshenko_0.jpg

«Ми зараз робимо акцент на освіті фельдшерів, підвищенні кваліфікаційних вимог», - розповідає про навчання та розвантаження лікарів начальниця управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяна Тимошенко. / Громадське радіо
«Ми зараз робимо акцент на освіті фельдшерів, підвищенні кваліфікаційних вимог», — розповідає про навчання та розвантаження лікарів начальниця управління надзвичайної медицини МОЗ України Тетяна Тимошенко.
Авторські права: 
Громадське радіо

«За кордоном поліція та рятувальники мають статус парамедиків і вони надають домедичну допомогу, коли під’їжджає екстрена медична допомога, котра приїздить за стандартами пізніше, вони допомагають постраждалому, зараз і в нас активно пропагується ця політика в поліції та в державній службі надзвичайних ситуацій та проводяться навчальні заняття, є розроблений спеціальний довідник», — розповідає про зміни в системі Тетяна Тимошенко. 

Також говоримо про оперативність бригад екстреної медичної допомоги: «Екстрена медична допомога має доїхати у місті — 10 хвилин, поза містом — за 20 хвилин!». Говоримо про те, яким чином мінімізувати наслідки травми, зменшити ризики інвалідізації. Тетяна Тимошенко зазначає, що багато залежить від швидкості та якості надання медичної допомоги, також ділиться закордонним досвідом, котрий варто застосовувати «Реабілітація людини починається з реанімації».

«Ми зараз робимо акцент на освіті фельдшерів, підвищенні кваліфікаційних вимог», — розповідає про навчання та розвантаження лікарів начальниця управління надзвичайної медицини МОЗ України.

Програма «Чайник» виходить за підтримки доброчинців з платформи «Спільнокошт».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.