Слухати

Активність українців на виборах допоможе зупинити агресію Путіна, — нардеп

03 травня 2014 - 02:55
Facebook Twitter Google+
Якщо вибори Президента України будуть проведені в один тур, боротьба с сепаратизмом стане більш ефективною, — Сергій Каплін
Активність українців на виборах допоможе зупинити агресію Путіна, — нардеп / Програми на Громадському радіо

Сергій Каплін,

Якщо вибори Президента України будуть проведені в один тур, боротьба с сепаратизмом стане більш ефективною. Таку думку в ефірі Громадського радіо висловив Сергій Каплін, народний депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

«Якщо ми не проведемо вибори Президента в першій тур, ми ризикуємо що Президента нам призначить Путін», — заявив нардеп.

«Доки Путін очолюватиме Російську Федерацію, рецепти боротьби з ним повинні бути серйозні, глибокі і фундаментальні. Це нова якість влади. Я не маю ілюзій з приводу того, що нам вдасться якісь зрушення зробити до оголошення результатів президентських виборів. І я б хотів щоб український народ відповідально поставився до тих виборів, які будуть. Щоб була дуже висока явка.

І щоб все таки ми чітко визначилися з кандидатом і вибори закінчили в першому турі. Тоді ми одразу вирішимо низку завдань. Багато військових та силовиків говорять: «Ми б діяли набагато чіткіше, впевненіше якщо б знали, що наказ нам віддає Президент країни, а не ведучій ВРУ», — вважає депутат.

«Майже 75% жителів східних областей проти військового вторгнення Росії. Вони підтримують українську ідею. Але я не сказав українську владу. Найбільша наша проблема – це недовіра мешканців східних областей новій українській владі. Винна в цьому сама українська влада», — заявив Сергій Каплін.

На його думку, деякі кандидати зацікавлені в зриві виборів, тому що вони не мають зараз шансів на перемогу. «Якщо ми не проведемо вибори Президента в першій тур, ми ризикуємо що Президента нам призначить Путін», — заявив нардеп.

Передача підготовлена в рамках проекту «Чесні вибори» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ посольства США в Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.